Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Промислове виробництво за листопад трохи, але зросло – Держстат

Фото: UBR.ua

Фото: UBR.ua

Обсяг промислового виробництва в Україні в листопаді в річному вимірі зменшився на 0,3%, тоді як в жовтні — на 5%, вересні — 4,4%, серпні — 5,3%, липні — 4,2%, червні — 5, 6%, травні — 12,2% і квітні — 16,2%. Такі відомості наводить Державна служба статистики.

З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво в листопаді скоротилося на 0,1%.

Індекси промислової продукції, у % до відповідного періоду попереднього року, наростаючим підсумком

bezymyannyy.png

У порівнянні з жовтнем цього року зростання промвиробництва в листопаді склало 1,1%, а з урахуванням сезонного коригування — 1,5%.

У переробній промисловості в листопаді в річному вимірі падіння сповільнилося до 3,4% з 6,6% в жовтні. У добувній промисловості і розробці кар'єрів було зафіксовано зростання на 1,8%, а в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — зростання на 10%.

У цілому за 11 місяців промвиробництво скоротилося на 6,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У добувній промисловості і розробці кар'єрів зниження склало 3,8%, у переробній промисловості — 7,8%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 3,1%.

Додатково. Кількість вакансій у промисловості скоротилося на третину, а кількість безробітних у відповідних галузях зросла в півтора рази за підсумками січня – жовтня цього року. Такі тривожні тенденції в галузі промисловості вказують на масштабну деіндустріалізацію та примітивізацію соціально-економічного життя країни, вважає Богдан Данилишин, голова ради НБУ й ексміністр економіки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини