Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Прокуратура відсудила землю у нардепа Нестора Шуфрича вартістю 315 млн грн

Прокуратура відсудила землю у нардепа Нестора Шуфрича вартістю 315 млн грн. Фото: Екополітика

Прокуратура відсудила землю у нардепа Нестора Шуфрича вартістю 315 млн грн. Фото: Екополітика

Київська обласна прокуратура повернула у державну власність ділянку землі, площею 8 га, під Києвом. Про це повідомила прес-служба правоохоронного органу.

За даними прокуратури, Обухівська районна адміністрація незаконно передала частина берегу р. Дніпро розташована в межах Козина, що належить до земель водного фонду. Земля дісталась приватним особам для ведення сільского господарства. У подальшому ці землі внесені до статутного капіталу юридичної особи, пов’язаної з народним депутатом України.

У судовому документі йдеться про земельну ділянку за кадастровим номером 3223155400:03:031:0319. Наразі вона знаходиться у володінні ТОВ «Амалфі Девелопмент груп». Як зазначають прокурори, Обухівська районна адміністрація незаконно передала 4 особам ділянки по 2 гектари для ведення особистого селянського господарства. Пізніше було змінене призначення землі — для садівництва. Ця земля була введена до статутного капіталу підприємства. Буквально на днях (березень 2023 року) власник фірми ТОВ «Амалфі Девелопмент груп» змінився: ним був батько народного депутата від ОПЗЖ Нестора Шуфрича. Тепер це, згідно з даними аналітичної платформи YouControl, громадянин Угорщини Дьордь Штофа. Співвласником і директором компанії вказано Віталія Бабія з передмістя Могилева-Подільського на Вінниччині.

Донедавна співвласником фірми у Шуфрича був Олександр Кобилянський — колишній заступник прокурора Подільського району Києва. Цікаво, що громадська організація «Яхт-Клуб «Борей» (керівник — Валерій Костенко) вважала, що її права порушені і саме її землю намагаються забрати прокурори і намагалася оскаржити рішення про повернення ділянок державі, але програла у суді. У 2015 році видання «Наші Гроші» описало історію, як яхт-клуб намагався відстояти землю, яку отримали тодішні народні депутати Нестор Шуфрич та Олександр Онищенко.

Під час засідання 24 лютого 2023 року парламент достроково припинив повноваження трьох народних депутатів від забороненої ОПЗЖ. Йдеться про Юрія Солода, Наталлю Королевську та Олега Волошина.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини