Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд гарантування вкладів продасть шість квартир російського банку: скільки коштуватимуть

Фонд гарантування вкладів продасть шість квартир російського банку: скільки коштуватимуть. Фото: ЕП

Фонд гарантування вкладів продасть шість квартир російського банку: скільки коштуватимуть. Фото: ЕП

24 березня пройдуть аукціони з продажу шести квартир у Козині. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО. Активи перебувають на балансі ПАТ «Промінвестбанк».

Кожна квартира складається з трьох поверхів та мансарди. Об'єкти займають площу від 400 до 578 кв. м. Початкова вартість квартир — від 3,36 до 4,36 млн грн. Зареєструватися на аукціони можна до 23 березня.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами ПАТ «Промінвестбанк».

Нагадаємо, що Промінвестбанк було створено в 1992 році. Російський ВЕБ став власником банку у 2008 році, придбавши пакет його акцій у розмірі 99,7726%. Свої інвестиції в розвиток українського дочірнього банку ВЕБ оцінював у $2,7 млрд.

Восени 2018 року Апеляційний суд Києва арештував акції дочірніх структур усіх російських держбанків, зокрема Промінвестбанку. Предметом судового розгляду стала заява про забезпечення позову компаній, пов'язаних із Коломойським, які мали активи в Криму. Ідеться про визнання та виконання рішення Міжнародного арбітражу в Гаазі щодо стягнення з РФ компенсації за анексоване нерухоме майно.

Верховний Суд України забороняв виконавчій службі стягувати цінні папери, які належать «ВЕБ.РФ», на вимогу групи «Еверест».

Після цього в червні «ВЕБ.РФ» повідомив, що подав до Арбітражного суду Стокгольма позов до України через порушення положень міжурядової угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій із Росії 1998 року.

У вересні 2019 року Верховний Суд дозволив продати Промінвестбанк.

У серпні 2021 року Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов «ВЕБ.РФ» до Міністерства юстиції України, біржі ПФТС і «Фінансової компанії «Фортіфай» і визнав недійсними результати аукціону з продажу 99,77% акцій Промінвестбанку, що належать позивачу. Аукціон відбувся 4 березня 2020 року. Позов було задоволено на підставі того, що уцінку акцій Промінвестбанку на 25% було проведено всупереч ухвалі Верховного Суду.

Остаточно активи банку перейшли у власність держави 11 травня 2022 року, згідно з рішенням РНБО.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини