Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Від 3°С морозу до 17°С тепла: чим дивуватиме українців погода цими вихідними

Прогноз погоди на 19 та 20 листопада. Фото: Pixabay

Прогноз погоди на 19 та 20 листопада. Фото: Pixabay

Погода прийдешніми вихідними продемонструє українцям усе своє різноманіття. Тоді як в одних областях буде мороз зі снігом, в інших – стовпчики термометрів піднімуться аж до +17°С, свідчать дані Sinoptik.ua.

Якою буде погода в Україні 19 листопада

Найтеплішою субота, 19 листопада, буде для жителів Криму та Херсонщини. Температурні показники сягатимуть +13°С. Дещо прохолодніше буде в Дніпропетровській і Запорізькій областях – температура там прогріється до +12°С. Стовпчики термометрів піднімуться до +8°С в Одеській, Миколаївській і Донецькій областях.

Разюче відрізнятиметься погода в суботу на заході. В Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях очікується до -3... -2°С.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Жителів решти українських областей тішитиме типова для листопада погода. На Харківщині, Черкащині, Кіровоградщині та Луганщині очікується +5°С. Тоді як у Києві, Закарпатській, Чернівецькій, Хмельницькій і Вінницькій областях прогнозується приблизно 0°С.

Опадів варто чекати на Сумщині, Чернігівщині та Полтавщині. У решті областей буде хмарно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Прогноз погоди на 20 листопада

Прийдешня неділя також дивуватиме погодою. Найтепліше буде в Криму – до +17°С. На півдні – в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях – синоптики прогнозують +11°С. Дещо прохолодніше буде на Донеччині, Луганщині, Закарпатті та в Запорізькій області – стовпчики термометрів тут не піднімуться вище за +7°С. Найнижчими показники будуть у Чернігівській області — -3°С. У решті областей України очікується 0°С.

Дощитиме в неділю в Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Кіровоградській і Черкаській областях. Сніжитиме – у Київській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Хмельницькій, Сумській і Тернопільській областях. Сніг із дощем синоптики обіцяють жителям Полтавщини та Вінниччини.

Яку погоду чекати в Україні 21 листопада

Наступний тиждень розпочнеться для українців на півдні та південному сході з потепління. Так, температура повітря прогріється до +18… +20 °С у Криму, Одеській, Миколаївській і Херсонській областях, до +15°С – на Запоріжчині та Дніпропетровщині. У Донецькій, Луганській і Кіровоградській областях синоптики прогнозують до +12°С. У решті областей температура триматиметься близько 0°С, очікується мокрий сніг.

Контекст. У високогір'ї Карпат станом на 18 листопада намело 40 — 60 см снігу. На схилах товщина покриву перевищує 1 метр.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини