Facebook Pixel

У JPMorgan дали прогноз щодо біткоїна: очікують обвалу, як у 2018-му

Прогноз курсу біткоїна: у JPMorgan очікують обвалу. Фото: unsplash / @ silverhousehd

Прогноз курсу біткоїна: у JPMorgan очікують обвалу. Фото: unsplash / @ silverhousehd

Аналітики JPMorgan заявили, що відставання на ф'ючерсному ринку — коли спотова ціна вище за ф'ючерсні ціни — є причиною для обережності, попри те, що біткоїн підскочив на 10% за два дні і станом на 13:00 10 червня торгується на рівні $38 тис.

Quote«Ми вважаємо, що повернення до відставання в останні тижні є негативним сигналом, що вказує на ведмежий ринок [порівняно довгостроковий період зниження курсу]», — написали в записці для клієнтів аналітики JPMorgan на чолі зі стратегом глобального ринку Ніколасом Панігірцоглу.

Вони також додали, що порівняно низька частка біткоїнів у загальній вартості криптовалютного ринку є ще однією тривожною тенденцією, передає агентство Bloomberg.

У повідомленні йдеться, що повернення до беквордації є ведмежим сигналом, що повторює 2018 рік, коли криптовалюта впала на 74% після буму.

Telegram Logo

В останньому аналізі JPMorgan також спеціально вивчив 21-денну рухому середню другого спреду ф'ючерсу на біткоїн за спотовими цінами. Аналітики помітили «незвичайний розвиток подій і відображення того, наскільки слабким є зараз попит на біткоїни з боку інституційних інвесторів», які торгують ф'ючерсними контрактами на Чиказькій товарній біржі.

Водночас трейдери очікують наступний каталізатор, який виведе біткоїн із діапазону від $30 до $40 тис., у якому він перебуває з моменту обвалу з рекордного рівня — майже $65 тис. у квітні. Перешкодами вони називають публічну критику енергетичних потреб цифрової валюти з боку підприємця Ілона Маска та китайські регуляторні заходи.

Прогноз JPMorgan щодо біткоїна

Прогноз JPMorgan щодо біткоїна

Quote«Віртуальній валюті потрібно просунутися до $39 460 і верхньої межі нещодавнього діапазону, щоб дійсно привернути увагу», — заявила глава відділу досліджень Pepperstone Financial Pty Кріс Вестон.

Зазначимо, що наразі частка біткоїна в загальній вартості криптовалютного ринку становить 42%, як порівняти з приблизно 70% на початку року, згідно з даними трекера CoinGecko. Стратеги JPMorgan вважають, що частка біткоїна може досягти 50% — тоді можна стверджувати, що «ведмежий ринок» закінчився.

Контекст. Напередодні Сальвадор першим у світі визнав біткоїн як офіційний платіжний засіб, через те курс криптовалюти пішов угору, наростивши одразу майже $3 тис. за монету.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини