Facebook Pixel

В Раді підтримали кандидатуру Пишного на посаду голови НБУ

Податковий комітет Верховної Ради підтримав кандидатуру колишнього керівника Ощадбанку Андрія Пишного на посаду очільника Національного банку України. Про це повідомив голова комітету Данило Гетманцев.

Кандидатуру Пишного підтримали 19 членів комітету, один — утримався.

За словами замголови комітету Ярослава Железняка, Пишний також був присутній на засіданні. Під час виступу перед членами комітету він заявив, що своїм пріоритетом вважає нову програму співпраці з МВФ та підтримує збереження ставки на рівні 25%.

Також повідомляється, що Пишного напередодні представили на засіданні фракції «Слуга Народу».

Quote«Він взяв участь у засіданні фракції, в ході якого представив своє бачення роботи на посаді голови НБУ щодо забезпечення курсової та фінансової стабільності, співпраці з міжнародними фінансовими інституціями, створення необхідних умов для відновлення економіки», – розповіла речниця політсили Юлія Палійчук.

Контекст. У вівторок, 4 жовтня, голова Національного банку України Кирило Шевченко подав у відставку. У четвер, 6 жовтня, Верховна Рада звільнила Шевченка. Після цього стало відомо, що президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту кандидатуру Андрія Пишного на посаду голови НБУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉