Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МВФ готує для України нову довгострокову програму

МВФ розробить нову довгострокову програму для України. Фото: ukrinform.com

МВФ розробить нову довгострокову програму для України. Фото: ukrinform.com

Міжнародний валютний фонд розробить для України нову довгострокову програму кредитування. Про це заявила директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва.

За її словами, над програмою протягом кількох наступних тижнів працюватимуть представники МВФ спільно з українською економічною групою.

Quote«Місія Фонду встановить контакт з економічною групою України протягом наступних тижнів», — заявила Георгієва й додала, що це питання вона обговорила напередодні з президентом України Володимиром Зеленським.

Вона також додала, що розмова з главою української держави була дуже предметною й стосувалася надання негайної допомогти Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Пам’ятаєте, ми були першою установою, яка надала фінансову підтримку Україні через екстрене фінансування. Тоді це було 1,4 млрд (доларів). Ми все ще є найбільшим джерелом фінансування від міжнародних фінансових інституцій», — наголосила очільниця МВФ.

Водночас вона зазначила необхідність довгострокової співпраці з Україною, у рамках якої планується розвиток програми, що принесе більшу користь Україні.

Крім того, Георгієва додала, що Україна розраховує на продовження співпраці з МВФ у сфері макроекономіки та грошово-кредитної політики.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини