Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Через Приватбанк і «Повернись живим» українці зібрали 31 млн грн на форму та шоломи для льотчиків

Через Приватбанк та «Повернись живим» українці зібрали 31 млн грн на форму та шоломи для льотчиків

Через Приватбанк та «Повернись живим» українці зібрали 31 млн грн на форму та шоломи для льотчиків

Фонд допомоги армії «Повернись живим» і Приватбанк завершили збір на вогнетривку форму та льотні шоломи для армійської авіації. Клієнти банку перерахували 31 млн грн трохи більш як за місяць, повідомили в банку.

Quote«Дякуємо всім, хто підтримав проєкт. Найближчим часом Фонд придбає й передасть льотчикам спеціальне екіпірування. Вогнетривка форма (куртки, штани, балаклави та рукавиці) й льотні шоломи буквально рятують життя льотчикам. Опіки — одна з найпоширеніших травм і причин смертності екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Звіти про використання коштів можна буде побачити на офіційних сторінках «Повернись живим» у соцмережах», — коментує директор департаменту розвитку та партнерств Фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.

Контекст. У 2022-му клієнти Приватбанку переказали на допомогу Силам оборони України через «Повернись живим» понад 1 млрд грн – приблизно ⅙ усіх коштів, акумульованих благодійною організацією за 2022 рік.

Екіпажі українських військових вертольотів Мі-8 і Мі-24 доправляли допомогу на заблоковану «Азовсталь» у Маріуполі. Вертолітники з 2014-го евакуйовують поранених, підвозять провізію, медицину, воду та боєкомплекти на найскладніші ділянки фронту, а ще — підтримують нашу піхоту з неба.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини