Facebook Pixel

Прем’єра документалки «Кринки» про знищене село на Херсонщині відбудеться о 18:00 — як подивитись

Подружжя Костянтин та Влада Ліберови, які працюють фотокореспондентами, спільно з Українським інформаційним агентством «Укрінформ» створили документальний фільм під назвою «Кринки». Зйомки пройшли у зоні бойових дій у селі Херсонської області, яке сьогодні залишається лише назвою на карті.

Прем’єра стрічки відбудеться сьогодні, 11 липня, о 18.00 на Ютуб-каналі «Укрінформу».

Фільм повністю ґрунтується на реальних свідченнях військових, які пережили справжні випробування та повернулися живими. Костянтин та Влада Ліберови, подружжя і фотожурналісти, зняли фільм на Кринківському плацдармі, привізши унікальні кадри з південного фронту: пекельні бої, евакуацію поранених на човнах, героїчну роботу операторів FPV-підрозділу Falcon та історію виживання бійців 126-ї окремої бригади ТРО 30-го корпусу морської піхоти ЗСУ у зруйнованому селі.

Історія цього фільму унікальна тим, що його створення ніколи не могло відбутися.

Quote«Ми не планували знімати фільм, оскільки це не наш профіль», – поділилася Влада Ліберова.

Однак після місяця важких бойових днів із 126-ю бригадою фотографи усвідомили, що фотографії недостатньо, щоб передати всю героїчну суть і відобразити повний масштаб того, що відбувається. Тому Ліберови вирішили перейти до відеоформату, що стало, за їхніми словами, першою спробою у цьому напрямі.

«Кринки» засновані на коротких оповіданнях солдатів. Вони описують досвід ведення бойових дій: битви по горло у воді, форсування Дніпра під вогнем противника, маскування позицій у місцях, де майже нічого не залишилося, навіть руїн від зруйнованих будинків та залежність від дронових операторів, які забезпечують життєво важливі ресурси, такі як вода та їжа.

Ці оповідання походять від тих, хто сміливо виконував військові накази, захищаючи невелику ділянку української землі — плацдарм «Кринки», село, якого вже не існує.

Подякувати 🎉
Фотогалерея
Прем’єра документалки “Кринки” про знищене село на Херсонщині вже вийшла — як подивитись

Прем’єра документалки “Кринки” про знищене село на Херсонщині вже вийшла — як подивитись

Прем’єра документалки “Кринки” про знищене село на Херсонщині вже вийшла — як подивитись Thumb