Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топменеджери «дочки» «Газпромбанку» постануть перед судом Швейцарії

Топменеджери «дочки» «Газпромбанку» постануть перед судом Швейцарії. Фото: РБК

Топменеджери «дочки» «Газпромбанку» постануть перед судом Швейцарії. Фото: РБК

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну та масових санкцій проти агресора до суду Швейцарії надійшов позов проти чотирьох співробітників швейцарської «дочки» Газпромбанку.

Як повідомляє Financial Times, перед судом у Цюриху 8 березня 2023 року постануть одразу кілька високопоставлених співробітників банку Gazprombank Switzerland.

Прокуратура Цюриха звинувачує главу банку та ще трьох співробітників у відсутності «належної обачності» під час проведення фінансових операцій за участю «політично значущих персон».

Згідно з обвинувачувальним висновком, банкіри проявили злочинну недбалість, коли дозволили відкрити рахунки у Швейцарії від імені віолончеліста Сергія Ролдугіна, не поставивши під сумнів походження коштів, що проходять за рахунками.

Як йдеться в матеріалі, Ролдугін є другом молодості президента рф володимира путіна.

Співробітники банку підписали заяву про те, що віолончеліст не є «політично значущою особою». В іншому разі йому довелося б пройти додаткову перевірку.

Відкриті у Швейцарії рахунки вказували на те, що Сергій Ролдугін мав активи на суму не менш як $50 млн доларів і планував щорічно переводити в країну понад $10 млн.

Прокуратура запросила для обвинувачених сім місяців позбавлення волі умовно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини