Facebook Pixel

Через численні порушення. НКРЕКП знову візьметься за перевірку постачальників електроенергії та газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), після тривалої перерви знову почне планово та позапланово перевіряти компанії, що працюють на ринку енергетики та комунальних послуг. Як повідомила пресслужба регулятора, відповідне рішення було ухвалено під час засідання НКРЕКП 19 грудня.

Quote«Після введення в Україні воєнного стану переважну більшість заходів державного контролю було тимчасово зупинено рішенням Кабінету міністрів України. Водночас НКРЕКП і далі фіксувала численні порушення суб’єктами господарювання правил, що регулюють їхню діяльність на ринках електричної енергії та природного газу», — йдеться в повідомленні.

Перевірки — планові та позапланові — відбуватимуться в регіонах, де відсутні територіальні громади, що розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають в окупації російською армією.

Відновлення перевірок, як заявляють у НКРЕКП, допоможе ефективній роботі ринків у сферах енергетики та комунальних послуг, сприятиме залученню інвестицій і підвищить якість надання послуг споживачам.

Контекст. Нагадаємо: 13 травня та 27 серпня Кабмін ухвалив рішення, якими надав НКРЕКП законне право впродовж періоду воєнного стану проводити позапланові невиїзні перевірки та планові невиїзні перевірки відповідно. 6 грудня уряд також надав регулятору можливість проводити також і позапланові виїзні перевірки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉