Порошенко передав частину Roshen своєму старшому синові

Олексій Порошенко. Фото: УНІАН

Олексій Порошенко. Фото: УНІАН

Експрезидент України Петро Порошенко перереєстрував частину своєї корпорації Roshen, а саме Центрально-Європейську кондитерську компанію на старшого сина Олексія.

Про це повідомили у «Відкритому реєстрі національних громадських діячів», який є проєктом Центру протидії корупції.

Це підтверджують дані Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Зазначається, що син Порошенка отримав корпоративні права на нідерландську Roshen Europe, яка володіє 85% акцій Центрально-Європейської кондитерської компанії.

Інформацію про передачу частини компанії Олексію Порошенку підтвердили також у пресслужбі Roshen виданню «НВ Бізнес».

Але причини там не назвали, зазначивши, що за роз'ясненнями щодо цього питання потрібно звертатися до бенефіціарів.

Також син Порошенка став бенефіціаром і там, де Центрально-Європейська кондитерська компанія є засновником. Це компанії «Рошен де люкс», «Рошен-Волинь», «КК Рошен», «Рошен Світ» та інші. Їхнім власником до недавнього часу також був експрезидент країни.

  • Контекст

У своїй декларації станом на 20 травня 2019 року експрезидент вказував себе бенефіціаром Центрально-Європейської кондитерської компанії. Зараз Порошенко залишився власником підприємств «Рошен-Столиця», «Київська кондитерська фабрика» Рошен», які також підконтрольні Центрально-Європейській кондитерській компанії.


Roshen входить у тридцятку найбільших виробників кондитерських виробів у світі та працює в 30 країнах. Корпорацію заснував колишній президент України Петро Порошенко. Перший магазин відкрився в 2009 році в Києві.

Нині до складу Roshen входять Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, бісквітний комплекс в Борисполі Київської області, Клайпедська кондитерська фабрика в Литві та фабрики Bonbonetti Choco в Угорщині.

У 2015 році виручка компанії склала $500 млн.

Центрально-Європейська кондитерська компанія — одна з головних компаній у структурі Roshen, оскільки є засновником низки інших підприємств.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style