Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Порошенко передав частину Roshen своєму старшому синові

Олексій Порошенко. Фото: УНІАН

Олексій Порошенко. Фото: УНІАН

Експрезидент України Петро Порошенко перереєстрував частину своєї корпорації Roshen, а саме Центрально-Європейську кондитерську компанію на старшого сина Олексія.

Про це повідомили у «Відкритому реєстрі національних громадських діячів», який є проєктом Центру протидії корупції.

Це підтверджують дані Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Зазначається, що син Порошенка отримав корпоративні права на нідерландську Roshen Europe, яка володіє 85% акцій Центрально-Європейської кондитерської компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Інформацію про передачу частини компанії Олексію Порошенку підтвердили також у пресслужбі Roshen виданню «НВ Бізнес».

Але причини там не назвали, зазначивши, що за роз'ясненнями щодо цього питання потрібно звертатися до бенефіціарів.

Також син Порошенка став бенефіціаром і там, де Центрально-Європейська кондитерська компанія є засновником. Це компанії «Рошен де люкс», «Рошен-Волинь», «КК Рошен», «Рошен Світ» та інші. Їхнім власником до недавнього часу також був експрезидент країни.

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Контекст

У своїй декларації станом на 20 травня 2019 року експрезидент вказував себе бенефіціаром Центрально-Європейської кондитерської компанії. Зараз Порошенко залишився власником підприємств «Рошен-Столиця», «Київська кондитерська фабрика» Рошен», які також підконтрольні Центрально-Європейській кондитерській компанії.


Roshen входить у тридцятку найбільших виробників кондитерських виробів у світі та працює в 30 країнах. Корпорацію заснував колишній президент України Петро Порошенко. Перший магазин відкрився в 2009 році в Києві.

Нині до складу Roshen входять Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, бісквітний комплекс в Борисполі Київської області, Клайпедська кондитерська фабрика в Литві та фабрики Bonbonetti Choco в Угорщині.

У 2015 році виручка компанії склала $500 млн.

Центрально-Європейська кондитерська компанія — одна з головних компаній у структурі Roshen, оскільки є засновником низки інших підприємств.

Коментарі

Всі новини