Facebook Pixel

Понад 14,6 млн українців потребують допомоги через російську агресію — МОМ

Понад 14,6 млн людей, що становить 40% від загальної кількості населення України, потребують гуманітарної допомоги в 2024 році. З них 2,2 млн українських біженців потребують її в сусідніх країнах.

Про це повідомляє Представництво МОМ в Україні.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) підтримала 6,5 млн людей в Україні та 11 сусідніх країнах від початку повномасштабного вторгнення і надала критично важливу та життєво необхідну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Quote«Руйнування всюди, загибель людей і страждання тривають, – каже генеральна директорка МОМ Емі Поуп. – У цій ситуації МОМ постійно присутня в Україні та сусідніх країнах і надає допомогу тим людям, які залишають власні домівки і рятуються від війни Однак потреби є величезними, і потрібно зробити ще дуже багато».

Що відбувається з міграційними процесами?

  • Понад 14 млн людей, що становить майже третину населення України, змушені залишили свої оселі.
  • Близько 3,7 млн людей є переміщеними всередині України, а майже 6,5 млн – біженцями за кордоном.
  • Понад 4,5 мільйона повернулися додому з-за кордону або з місць переміщення всередині країни.

Що відомо про Міжнародну організацію з міграції

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) працює разом з урядом, ООН та місцевими партнерами в Україні та сусідніх країнах, щоб захистити найбільш вразливі групи людей.

МОМ підтримує зусилля з відновлення України – відбудовує житло, системи водопостачання та опалення і надає медичну допомогу.

Допомога від донорів для реагування в Україні була надзвичайною. Протягом перших двох років зібрано $957 млн з запланованих $1,5 млрд Але через те, що війна триває, потреби зростають, і наявні ресурси стають недостатніми.

Quote«Ми розраховуємо на посилення підтримки з боку донорів та місцевих партнерів для вирішення викликів, які стоять перед нами у забезпеченні кращого життя для українців, – каже генеральна директорка МОМ Емі Поуп. – МОМ висловлює подяку уряду України та українському народу за їхню силу та стійкість, а також сусідам України, які приймають всіх тих, хто шукає безпеки. Ми залишаємося відданими справі полегшення людських страждань і сприяння відновленню».
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉