Експансія на український енергоринок: Польща змагатиметься з олігархами за обленерго та нафтогазові ділянки

Польська нафтогазова компанія PGNiG почне розвідку газу в Україні в першій половині наступного року. Також компанія братиме участь у проєктах із видобування вуглеводнів у країні. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Крім того, PGNiG підписала угоду конфіденційності з Фондом держмайна, що дозволить компанії отримати ширший доступ до інформації про об'єкти приватизації.

За словами голови фонду Дмитра Сенниченка, співпраця з великою європейською компанією допоможе залучити більше іноземних інвесторів, які зможуть побачити прозорість приватизації в Україні.

Telegram Logo

Польську компанію цікавить насамперед ТЕЦ та обленерго, повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» джерело на ринку.

Наразі Фонд держмайна готує для приватизації 70% «Хмельницькобленерго», ще 70% «Миколаївобленерго», 65% «Харківобленерго», 60,25% «Запоріжжяобленерго», 50,99% «Тернопільобленерго».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, PGNiG підписала інвестиційну угоду з групою «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) щодо спільної розвідки та видобування природного газу в Україні.

«Ця ліцензія — наша перша перспектива розвідки в Україні, ділянка розташована в дуже перспективній геологічній зоні, яка охоплює також Перемишльське родовище», — зазначив голова правління PGNiG Єжи Квецінській.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини