Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Божественне втручання». Подоляк прокоментував «демілітаризацію» прикордонних областей РФ

Подоляк прокоментував вибухи в прикордонних областях РФ. Фото: president.gov.ua

Подоляк прокоментував вибухи в прикордонних областях РФ. Фото: president.gov.ua

У Бєлгородській, Воронезькій і Курській областях періодично горять великі паливні бази, що забезпечують пальним бронетехніку армії Росії, і вибухають склади боєприпасів. На переконання радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, у такий спосіб росіяни теж починають активно вивчати таке поняття, як «демілітаризація».

Щодо причин руйнування військової інфраструктури прикордонних областей Подоляк припустив, що вони можуть бути абсолютно різними «аж до… божественного втручання в справи грішників, які в Страсний тиждень масово вбивали людей в українському Маріуполі».

Quote«Як це пояснити? Дуже просто. Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати там усіх підряд, масово чавити танками мирних людей, а для забезпечення вбивств використовуєте склади у своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати. За такої інтенсивності та обсягу російського військового вторгнення в Україну відсидітися не вдасться. І тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів убивць — абсолютно природний процес. Карма – штука жорстока», — написав Подоляк.

Контекст. Упродовж останнього місяця в прикордонних областях РФ відбуваються пожежі на паливних базах і складах боєприпасів. Зокрема, вночі 27 квітня в Бєлгородській області горів склад боєприпасів, було чути чотири вибухи. Також вибухи чули в одному з районів Воронежа, а в Курську працювала ППО. Хто стоїть за цими подіями, наразі не відомо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На початку квітня, після вибуху в Бєлгороді, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна до цього не причетна.

Quote«Те, що стосується їхнього (росіян – The Page) переляку, який у них є, хочу нагадати, що там був керманич, який говорив про «воєнторги». Ми до цього «воєнторгу» не маємо жодного стосунку. Якщо хтось там купить гелікоптер і завалить чергову нафтобазу або склад із боєприпасами, то що? То до «воєнторгу» питання», — заявив Данілов.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович 25 квітня, відповідаючи на питання про вибухи в Брянську, не підтвердив, що Україна якось причетна до цього, заявивши, що це «знову хтось не в тому місці покурив» або в Росії могла розпочатися партизанська війна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини