Збірна України здобула шосту медаль на Паралімпійських іграх 2024 року. Плавець Олександр Комаров став володарем золотої медалі, перемігши на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S5.

На перших 50 метрах басейну українець показав другий час, поступившись лише спортсмену з Китаю, якого він випередив на 0,45 секунди у фінальній частині дистанції.
Олександр Комаров завершив дистанцію за 1:07.77 хвилини, встановивши новий паралімпійський рекорд у класі S5! Раніше найкращим результатом, досягнутим на Іграх у Лондоні у 2012 році, вважався час бразильця Даніеля Діаша – 1:09.35 хвилини.
Зазначимо, що Uber став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України, а також Національного паралімпійського комітету та збірної команди України.
В межах співпраці Uber виділив спонсорську підтримку та кредити на рахунок Uber for Business Національному паралімпійському комітету України, аби сприяти підготовці та участі у змаганнях української паразбірної. Крім цього, 10 параспортсменів, які були змушені тренуватися за кордоном через війну, отримали можливість діставатися до спортивних баз та арен під час підготовки.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також