Facebook Pixel

Південна Корея надасть Україні $2,1 млрд позики на розвиток

Південна Корея надасть Україні $2,1 млрд позики на розвиток. Рамкову угоду в Вашингтоні підписали міністри фінансів Чой Сан-Мок і Сергій Марченко.

Південна Корея надасть Україні $2,1 млрд позики на розвиток. Рамкову угоду в Вашингтоні підписали міністри фінансів Чой Сан-Мок і Сергій Марченко.

Південна Корея підписала з Україною рамкову угоду про надання коштів на відновлення на суму $2,1 млрд через довгострокові позики під низькі відсотки. Про це повідомило державне інформагентство Yanhap з посиланням на міністерство економіки та фінансів Південної Кореї.

Міністр фінансів країни Чой Сан-Мок у Вашингтоні в п’ятницю підписав зі своїм українським колегою Сергієм Марченком угоду про програми низьковідсоткових кредитів.

У 2023 році Південна Корея пообіцяла надати додаткові $2,3 млрд допомоги для України. Перші $200 млн будуть надані до кінця 2024-го як невідкладна гуманітарна допомога, а решта $2,1 млрд надаються як довгострокові позики під низькі відсотки через Фонд економічного співробітництва та розвитку (EDCF), починаючи з 2025 року.

Quote«Ця домовленість має закласти правові основи кредитної допомоги. Сторони домовилися спільно вивчати проєкти, які сприяють відбудові та розвитку України», — йдеться в повідомленні міністерства економіки та фінансів Південної Кореї.

Південна Корея також активно співпрацює з МВФ та Міжнародним агентством з розвитку, фінансуючи гранти та позики під низькі відсотки країнам з низьким рівнем доходу. Цього разу Чой Сан-Мок підписав з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою грантову угоду на $55,96 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉