Facebook Pixel

Philip Morris прагне перевести майже третину українських курців на IQOS

Тютюнова компанія Philip Morris хоче перевести майже третину українських курців на IQOS — електронну систему нагрівання тютюну на основі технології HeatControl. Глобальна мета компанії — відмовитися від продажу сигарет.

Quote«До цього ми йдемо і на українському ринку», — заявив у коментарі The Page керуючий директор Philip Morris в Україні, Кавказі та Молдові Міхаліс Александракіс.

За його словами, сьогодні в Україні 8 млн курців. Близько 400 тис. використовують інноваційні продукти для вживання тютюну. Зокрема, йдеться про розроблений компанією IQOS і GLO від BAT.

Александракіс пояснив, що компанія хоче, щоб ті, хто курять, кинули, а ті, хто не можуть, стали вживати менш шкідливі продукти.

Також він заявив, що Philip Morris була б не проти, щоб до 2025 року близько 2,5 млн курців перейшли на інноваційні продукти.

Александракіс також сказав, що нові ініціативи парламенту зі зміни оподаткування погано позначаться на впровадженні інноваційних продуктів. Тому що вони прирівнюють їх до традиційних сигарет.

Quote«Уряд стимулює ввезення електромобілів. Добре б, щоб такий підхід був і до інноваційних продуктів в нашій галузі», — зазначив Александракіс.

Він постарається донести цю ідею президентові Володимиру Зеленському.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉