Facebook Pixel

У листопаді відбудеться перший земельний аукціон у системі ProZorro

Перший земельний аукціон у ProZorro відбудеться 9 листопада. Фото: unsplash.com

Перший земельний аукціон у ProZorro відбудеться 9 листопада. Фото: unsplash.com

Дев’ятого листопада відбудеться перший аукціон з оренди комунальної землі сільськогосподарського призначення в електронній системі «Прозорро.Продажі». Земельну ділянку площею 2,1 га виставила на аукціон Тавричанська сільська рада (Каховський район, Херсонська область). Про це повідомляється на сайті ProZorro.

Стартова ціна річної оренди становить 10% оцінки ділянки — 5088 грн. Земельна ділянка здається в оренду на 7 років. Розмір гарантійного внеску, необхідного для участі в аукціоні, 30% стартової ціни становить понад 1500 грн. Аукціон проходитиме на підвищення ціни.

Quote«Перший земельний аукціон у системі оголосила невелика сільська громада. Ми вітаємо, що прозору оренду комунальної землі сільськогосподарського призначення розпочинають саме органи місцевого самоврядування. Це правильний крок до ефективного використання земельних ресурсів громади, який допоможе залучити необхідні до бюджету кошти», — зазначила перша заступниця директора «Прозорро.Продажі» Дарина Марчак.

Контекст. З 1 липня 2021 року набрав чинності закон №552, який дозволив громадянам вільно продавати та купувати землі сільськогосподарського призначення.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини