Facebook Pixel

США замовило у Lockheed Martin снарядів GMLRS для HIMARS на $4,8 млрд

Корпорація Lockheed Martin отримала контракт від Міністерства оборони США на виробництво високоточних снарядів GMLRS для ракетних систем HIMARS на загальну суму 4,8 мільярда доларів.

Як повідомляє Defence News, із минулого літа США відправили велику кількість снарядів GMLRS і пускових установок високомобільної артилерійської ракетної системи (HIMARS) до України. Пентагон не розголошує кількість GMLRS, надісланих для допомоги нашій державі.

Пентагон планує збільшити виробництво ракет GMLRS з 6 тисяч до 14 тисяч на рік та розраховує підписати багаторічну угоду на ці снаряди у фінансовому році 2024 завдяки новим повноваженням, наданим Конгресом.

Зазначається, що Lockheed Martin має завершити роботу над виготовленням необхідної кількості снарядів до 30 жовтня 2026 року.

Віце-президент відділу ракет і вогневого контролю Lockheed Martin Джей Прайс заявив, що компанія «тісно співпрацює з нашими армійськими клієнтами та партнерами по ланцюжку поставок, які рухаються з безпрецедентною швидкістю, щоб нарощувати виробничі потужності, щоб забезпечити нагальну потребу в цій високонадійній, перевіреній у бойових діях ракеті».

На додаток до збільшення виробництва GMLRS, Lockheed також працює над версією ракети збільшеної дальності та планує провести ще одне льотне випробування оновленої системи в цьому році, розповіла Defense News Беккі Вітроу, старший менеджер з розвитку ракетного бізнесу Lockheed.

Lockheed сподівається, що у 2024 році армія США ухвалить рішення про те, чи слід переводити версію зі збільшеним радіусом дії в серійне виробництво, додала Вітроу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉