Другий тур міських виборів 2020: останні результати екзит-полів

Екзит-поли місцевих виборів листопад 2020. Фото: УНІАН

Екзит-поли місцевих виборів листопад 2020. Фото: УНІАН

В 11 великих містах України 22 листопада пройшов другий тур місцевих виборів. Деякі екзит-поли вже оприлюднили результати опитування на виборчих майданчиках.

Вибори пройшли у Дніпрі, Львові, Черкасах, Полтаві, Рівному, Миколаєві, Ужгороді, Слов'янську, Нікополі, Дрогобичі та Бердянську. Деякі екзит-поли вже назвали потенційних переможців.

  • Львів. Згідно з даними Liberty report на замовлення студії Савіка Шустера, у першому турі чинний мер Андрій Садовий набрав 62,8%, а депутат від «Європейської солідарності» Олег Синютка — 37,2%. Водночас за даними групи Fama Синютка набрав 37,4% голосів виборців, Садовий отримав 61,6%.
  • Дніпро. За даними Socis, чинний мер Дніпра Борис Філатов набрав 78,7% голосів. Його опонент Загід Краснов набрав 18,25%.
  • Черкаси. Чинний мер Черкас Анатолій Бондаренко, за даними Liberty report, отримав 54,25% голосів, його опонента Віктора Євпака підтримало 45,75% виборців.
  • Рівне. У Рівному понад 50% набрав підприємець з будівельної сфери Віктор Шакирзян. За посаду міського голови з ним змагався Олександр Третяк від «Європейської солідарності», він набрав 46,03%, йдеться в екзит-полі від Socis. Однак у штабі «Європейської солідарності» заявили, що за даними паралельного підрахунку протоколів з мокрими печатками з усіх дільниць, Третяк набирає 50,18%, а Шакирзян 47,76%.
  • Миколаїв. За даними екзит-полу на замовлення видання «Ніквісті», на виборах мера перемагає чинний міський голова Олександр Сенкевич, за нього проголосувало 61,6% виборців. Водночас його опонент від ОПЗЖ Владислав Чайка набрав 38,4%.
  • Слов'янськ. За даними Research & Branding Group, жителі Слов'янська віддали чинному меру міста від «Опозиційного блоку» Вадиму Ляху 58,8% голосів. Водночас його суперник Павло Придворов від ОПЗЖ отримав 41,2% голосів.

Контекст. Другі тури місцевих виборів відбулися 15 та 22 листопада, а у Чернівцях вони відбудуться 29 листопада.

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини