Facebook Pixel

Ощадбанк знизив процентні ставки по кредитах для малого і середнього бізнесу

Ощадбанк знизив ставки по основних кредитних програмах для клієнтів малого та середнього бізнесу (МСБ) на 2% в залежності від терміну кредитної операції та фінансового стану позичальника.

До кінця 2020 року бізнес-клієнти Ощадбанку мають можливість поповнити оборотний капітал, придбати транспорт або обладнання за рахунок кредитних коштів зі ставкою від 12,25% річних у гривні, йдеться в пресрелізі банку.

«Ми одними з перших на ринку почали фінансувати малий і середній бізнес за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» і входимо в ТОП-3 головних інвесторів серед українських банків. Цього року підприємці вже отримали близько 800 доступних кредитів на суму майже 1,1 млрд грн», — наводить пресслужба слова заступника голови правління Ощадбанку Андрія Стецевича.

Telegram Logo

Крім успішної реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», Ощадбанк реалізує партнерські програми з постачальниками транспортних засобів і техніки за зниженими ставками кредитування. Частину кредитного навантаження бере на себе партнер, у рамках деяких програм ставка становить 0,1% річних.

Раніше Ощадбанк і платіжна система Visa успішно запустили в Україні безконтактну оплату з карти на смартфон.

Контекст. Портфель пасивів клієнтів МСБ Ощадбанку з початку 2020 року збільшився на 9,5 млрд грн і перевищив 30 млрд грн.

Коментарі

Всі новини