Facebook Pixel

У Києві значно зростає ціна на оренду квартир

Останнім часом у Києві спостерігається стійка тенденція до зростання цін на оренду житла, особливо у центральних районах. Це зростання становить приблизно 15-20 відсотків, що відображає активний попит на житло у привабливих локаціях міста.

Про це в етері Громадського радіо повідомив рієлтор Олексій Гнучіх.

За його словами, у Києві спостерігається стійке зростання цін на оренду квартир, особливо у центральних районах. Це зростання оцінюється приблизно в 15-20 відсотків, що є значною зміною та відображає підвищений інтерес до нерухомості у найпривабливіших частинах міста.

Збільшення попиту на оренду квартир у центральних районах Києва частково пояснюється проблемами з функціонуванням метро, особливо на лінії через Голосіївський район. Через це люди вважають за краще жити поблизу станцій метро, щоб мати швидкий доступ до роботи та інших цивілізаційних зручностей.

За словами експерта, на зростання цін на оренду квартир у Києві впливають кілька факторів, включаючи інфляцію, економічний стан країни і, найважливіше, попит на житло.

Quote«Якщо попит зростає, то зростають ціни. Наразі це все-таки попит, бо інфляційні процеси у нас не так сильно змінилися», – каже рієлтор.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉