Лише 16% орендодавців дозволяють проживати в своїх квартирах з тваринами, 40% вказують, що вони категорично проти, і по 44% квартир немає жодних даних.
З досвіду, 44% орендодавців, які не вказують, можна чи не можна з твариною, здебільшого налаштовані до тварин негативно.
Власникам зададуть багато уточнюючих питань і, як правило, попросять приїхати на огляд з твариною, щоб оцінити, чи не нашкодить тварина житлу. Це стресовий момент як для домашнього улюбленця, так і для власників тварини.
За даними видання Worldatlas.com, ще у 2016 році кількість домашніх вихованців у нашій країні становила 7,5 млн.
Міська Рада столиці повідомляла, ще до війни в Києві налічувалося понад 3000 безпритульних тварин, за 2021 рік домівку знайшли близько 700 тварин.
Унаслідок війни в Україні кількість тварин у притулках і на утриманні зооволонтерів зросла в середньому на 60%, свідчить дослідження Соціологічного центру «Соціоінформ». За даними UA animals 2345 тварин було евакуйовано з зони бойових дій від початку повномасштабного вторгнення.
На жаль, вибір для людини, яка вже має хатнього улюбленця, або планує придбати чи забрати з притулку значно обмежений.
«Ми шукаємо активно квартиру в оренду останній місяць. Окрім ряду вимог до комфорту житла в нас була мрія — взяти з притулку котика, і ми днями взяли. Але саме це значно ускладнює пошук. «А який котик, а чи буде він чемний», — найчастіші питання від власників. І ми все чудово розуміємо, але якби власники одразу чесно вказували в оголошенні — «за» тварин вони, чи проти — було б значно легше», — ділиться враженнями Євгенія Мельник, військова журналістка United24.
Bird закликає орендодавців зазначати в оголошеннях дану опцію та/або хоча б розглянути можливість дозволити проживання з тваринами.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також