Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 22 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 22.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 22.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

22 червня 2022 року розпочалася сто дев'ятнадцята доба повномасштабної війни росії проти України. Ворог і далі обстрілює цивільні та військові об’єкти на українській землі. В акваторії Чорного моря перебувають у готовності до запуску ракет 6 носіїв «Калібрів». Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Ситуація без суттєвих змін.

Сіверський напрямок

У прикордонних Брянській і Курській областях противник розмістив до трьох батальйонних тактичних груп і підрозділи повітряно-десантних військ. Росіяни здійснили обстріл населених пунктів Грем’яч (Чернігівщина), Середина-Буда, Миропілля (Сумщина).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Загарбник намагався з повітря визначити місцерозташування підрозділів ЗСУ. Росіяни інтенсивно гатили по позиціях українських сил неподалік Харкова, Старого Салтова, Рубіжного та Чепіля. Також під удар потрапила цивільна інфраструктура в районі населених пунктів Українка, Петрівка, Шевелівка, Базаліївка та Прудянка.

Слов’янський напрямок

Російські окупанти зосередилися на створенні умов для відновлення наступу на Слов’янськ. Гатять із РСЗВ поблизу населених пунктів Нова Дмитрівка, Осинівка, Курулька, Іванівка та Адамівка.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Армія рф сконцентрувалася на повному захопленні української Луганщини. Противник не залишає намір взяти місто Сєвєродонецьк під свій контроль. Здійснює спроби блокувати українські підрозділи поблизу Борівського та Воронового. На Бахмутському напрямку ворог перегрупував свої сили. Росіяни здійснювали штурмові дії в напрямку Вуглегірської ТЕС, але успіху не мали. ЗСУ також відбили наступ ворожих сил у напрямку Молодіжне – Катеринівка та змусили їх відійти.

Краматорський, Авдіївський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Російські підєрозділи ведуть бойові дії задля сковування дій ЗСУ та недопущення їхнього перекидання на загрозливі напрямки. Окупанти вели обстріл поблизу Андріївки, Новодонецького, Старої Українки та Гуляйполя, також завдали авіаудару в районі Красногорівки.

Південнобузький напрямок

Ворог активних дій не проводив, сконцентрувався на блокуванні наступу українського війська. Гатив з артилерії та РСЗВ в районі населених пунктів Таврійське, Шевченкове, Киселівка, Квітневе. Зафіксовано авіаудар поблизу Білої Криниці.

Коментарі

Всі новини