Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває сімдесят восьма доба російсько-української війни 2022 року. Ворог не припиняє наступальну операцію в Східній операційній зоні.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Волинський і Поліський напрямки

Супротивник не виявляв активності. Триває другий етап перевірки готовності підрозділів ЗС Білорусі під керівництвом начальника генерального штабу. Раніше проведено планову перевірку готовності системи оповіщення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів із боку Білорусі по інфраструктурних об'єктах на території України.

Сіверський напрямок

Противник посилено охороняє ділянку українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях. Обстрілював прикордонні райони України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ймовірно, ворог і далі вестиме демонстраційні дії на зазначеній ділянці державного кордону України та обстріли з території РФ для недопущення переміщення підрозділів наших військ на інші напрямки», — повідомляє ГШ ЗСУ.

Слобожанський напрямок

У районі Харкова ворог зосередив основні зусилля на недопущенні просування та звільнення української землі нашими військами. Упродовж доби противник обстрілював позиції наших військових у районі населених пунктів (н.п.) Питомник і Руські Тишки.

У районі Слов'янська ворог активних дій не чинив. Основні зусилля зосередив на поповненні запасів матеріально-технічних засобів для майбутнього наступу. Здійснював обстріли в районі населених пунктів уздовж лінії зіткнення. Проводив повітряну розвідку за допомогою БпЛА «Орлан-10».

Донецький напрямок

Окупанти ведуть обстріли з мінометів, ствольною артилерією та РСЗВ. Завдавали ракетно-бомбових авіаційних ударів із метою руйнування фортифікаційних споруд українських підрозділів.

У районі Лимана ворог намагається захопити ділянку місцевості на правому березі річки Сіверський Донець і закріпитися в районі н.п. Олександрівка. Без успіху штурмував н.п. Новоселівка та н.п. Воєводівка в районі Сєверодонецька.

У напрямку Бахмута, Авдіївки та Курахового ворог веде штурмові дії для покращення тактичного становища своїх військ, але успіху не має.

У Маріуполі ворог завдає артилерійських і авіаційних ударів по заблокованих українських підрозділах у районі заводу «Азовсталь».

Загарбники проводили повітряну розвідку за допомогою БпЛА в районі Покровська, Слов'янська та Павлограда.

Південнобузький напрямок

Ворог активних бойових дій не проводив, далі утримує захоплені позиції. Основні зусилля зосередив на вогневому ураженні підрозділів наших військ і нарощуванні системи радіоелектронної боротьби.

За наявною інформацією, противник здійснив нарощування ППО в західній частині Кримського півострова.

Коментарі

Всі новини