Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 7 червня 2022 року

7 червня 2022 року розпочалася сто четверта доба повномасштабного вторгнення росії в Україну. Противник втратив понад 20 осіб і до 10 одиниць військової техніки внаслідок ударів наших військових по скупченню ворожих сил на Херсонщині та Миколаївщині. На Донецькому напрямку, окрім артилерійських обстрілів, ворог завдав авіаударів із літаків і вертольотів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Ситуація суттєвих змін не зазнала. Задля створення анонсованого самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенком Південного оперативного командування заплановано нарощування чисельності Збройних сил республіки до 80 тис. осіб.

Сіверський напрямок

Ворог активних дій не проводив, однак і надалі забезпечує посилену охорону ділянки українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях. Окремі підрозділи противника здійснюють обстріли цивільної інфраструктури населених пунктів Чернігівської та Сумської областей України.

Харківський напрямок

Головні зусилля російські окупанти зосередили на утриманні захоплених рубежів. Проводять додаткові заходи з інженерно-фортифікаційного облаштування позицій, інтенсивно обстрілюють позиції підрозділів ЗСУ. У районі населених пунктів Базалієвка, Кутузівка та Петрівське загарбники здійснили обстріл цивільної інфраструктури.

Слов’янський напрямок

Ворожа армія сконцентрувала основні зусилля на продовженні наступальних дій у напрямку населених пунктів Ізюм і Слов’янськ. Здійснює спроби просунутися в напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина. Росіяни ведуть обстріли позицій ЗСУ в районі населених пунктів Базалієвка, Бражківка, Грушуваха та корегування вогню із застосуванням БпЛА.

Донецький напрямок

Загарбники били з артилерії та завдавали ударів із літаків і гвинтокрилів. Основні зусилля ворог сконцентрував на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках. На Лиманському напрямку російська армія активних бойових дій не здійснювала. Вдарила ракетами по населеному пункту Миколаївка поблизу Слов’янська.

Російські окупанти не припиняють штурм міста Сєвєродонецька, бойові дії тривають. На Бахмутському напрямку наші сили відбили наступ противника в напрямку населених пунктів Нагірне, Берестове, Криничне, Роти.

Південнобузький напрямок

Ворог намагається покращити своє тактичне становище, утримати захоплені рубежі та поповнити запас паливно-мастильних матеріалів і боєприпасів. Українській стороні вдалося атакувати скупчення сил армії рф у Херсонській області з гвинтокрилів, а з літаків – вдарити по складах боєприпасів на Миколаївщині. За оцінкою, агресор втратив понад 20 осіб і до 10 одиниць військової техніки.

Окупанти із застосуванням артилерії та авіації здійснили наступ у напрямку Лозове – Біла Криниця, однак успіху не мали.

Акваторія Чорного моря

У готовності до застосування ракетного озброєння перебувають три носії крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉