Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» потребує допомоги. Компанія просить у США додаткові обсяги газу

Опалювальний сезон 2022-2023: Нафтогаз просить USAID  про газ для України. Фото компанії

Опалювальний сезон 2022-2023: Нафтогаз просить USAID про газ для України. Фото компанії

«Нафтогаз України» звернувся до USAID із проханням надати Україні додаткові обсяги газу для сталого проходження опалювального сезону 2022 — 2023 років. Сторони також обговорили потреби нашої держави у вигляді обладнання та матеріалів, як-от газові компресори, дизельні електрогенератори та устаткування для видобутку газу.

Зазначені питання обговорювалися під час зустрічі очільника «Нафтогазу» Олексія Чернишова з Assistant Administrator Бюро USAID у справах Європи та Євразії Ерін Елізабет МакКі, інформує пресслужба компанії.

Quote«Унаслідок постійних обстрілів української інфраструктури з боку рф пошкоджено понад 300 енергетичних об’єктів і майже 450 кілометрів газових труб. Крім того, для вироблення електроенергії Україна була змушена використати додаткові обсяги вугілля та газу. Ці чинники призвели до того, що ми маємо нагальну потребу збільшення обсягу наших газових сховищ і закликаємо США — нашого надійного партнера — допомогти з розв'язанням цього питання», — підкреслив Чернишов.

МакКі зазначила, що Сполучені Штати «працюють над запитом» української сторони.

Контекст. Починаючи з 24 лютого російське окупаційне військо завдало по Україні понад 16 тисяч ракетних ударів, майже 220 із них — по енергетичній інфраструктурі. Після останнього масованого ракетного удару, який рф здійснила 23 листопада, Україна й досі не може відновити стабільну роботу енергосистеми. Ба більше, українців попередили, що агресор може вдатися до нової потужної атаки вже цього тижня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини