Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відтермінування виплат: «Нафтогаз» укотре попросив власників євробондів про діалог

НАК Нафтогаз просить відстрочити виплати у власників єврооблігацій. Фото компанії

НАК Нафтогаз просить відстрочити виплати у власників єврооблігацій. Фото компанії

Державна компанія «Нафтогаз України» вчергове виступила зі зверненням до власників єврооблігацій з терміном погашення у 2022 та 2026 роках із проханням про відтермінування виплат. Керівництво просить активізувати взаємодію для пошуку взаємоприйнятного рішення, йдеться у повідомленні, яке було опубліковано на Ірландській фондовій біржі напередодні.

Окрім того, «Нафтогаз» поінформував про призначення своїм фінансовим радником Lazard Frères SAS (Lazard). Компанія керуватиме переговорним процесом з юридичними радниками НАК — AEQUO та Freshfields Bruckhaus Deringer.

Додатково у «Нафтогазі» повідомили про свої пріоритети після призначення на посаду очільника компанії Олексія Чернишова. До переліку увійшли: забезпечення стабільного проходження нинішнього опалювального сезону та енергетичної стабільності і незалежності, а також збільшення довіри до державної з боку власне держави, інвесторів, партнерів з різних країн та кредиторів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: «Нафтогаз» влітку 2019 року випустила через компанію Kondor Finance plc єврооблігації. Випуск був здійсненим двома траншами:

  • перший – транш А – мав номінальну вартість 600 млн євро, терміні погашення – липень 2024 року;
  • другий – транш В – мав номінальну вартість $335 млн , термін погашення – липень 2022 року.

Восени цього ж року компанія також випустила семирічні євробонди через Kondor Finance plc номінальною вартістю $500 млн, термін погашення у листопаді 2026 році.

У липні 2022 року «Нафтогаз» не зміг здійснити необхідні виплати, 26 числа компанія оголосила про дефолт за євробондами. У серпні компанія провела переговори з тією категорію власників, термін погашення єврооблігацій яких спливає у липні 2024. Вони зголосилися на пропозицію відстрочити виплати на період у два роки.

Інвестори, які є власниками облігації, термін погашення яких спливає у липні 2022 році та у листопаді 2026 – на пропозиції НАК не погодились .

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини