Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Тарифи на газ у листопаді. Постачальники оголосили ціни

Ціни на газ у листопаді 2022 року. Фото: Pixabay

Ціни на газ у листопаді 2022 року. Фото: Pixabay

Газопостачальні компанії встановили тарифи на блакитне паливо для побутових споживачів у листопаді 2022 року. Ціна на газ для населення поточного місяця коливається від 7,7 до 9,99 грн за кубометр. Про це свідчать дані проєкту «ГазПравда», створеного за сприяння галузевого об'єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі», до якої входять підприємства групи «Нафтогаз».

Найнижчі ціни запропонували постачальники «ЕРУ людям» (7,7 грн за куб), «Енерджі Трейд Груп» (7,79 грн за куб), «Нафтогаз України» (7,96 грн), «Волинь електро збут» (7,98 грн за куб) і «Полтавагаз збут» (7,99 грн). Найвищі цінники на газ – 9,99 та 8,45 грн за куб – встановили «СвітлоГаз» і «Дніпровські енергетичні послуги».

Скільки платитимемо за газ у листопаді. Фото: ГазПравда

Скільки платитимемо за газ у листопаді. Фото: ГазПравда

Контекст. Нині практично 98% українських споживачів є клієнтами «Нафтогазу». Відповідно тариф на газ для них становить 7,96 грн за куб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, що передавати показники лічильника клієнти «Нафтогазу» мають у часовий проміжок із 1 до 5 числа кожного місяця. Подавати дані лічильників треба своєму оператору ГРМ на його сайті або через його чат-бот. Окрім того, показники лічильника можна повідомити, зателефонувавши до контакт-центру відповідного облгазу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини