Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Ми змусимо Газпром заплатити»: Нафтогаз починає новий арбітраж проти російської компанії

«Нафтогаз» проти «Газпрому»: стартує новий арбітраж. Фото: пресслужба «Нафтогазу»

«Нафтогаз» проти «Газпрому»: стартує новий арбітраж. Фото: пресслужба «Нафтогазу»

«Нафтогаз України» оголосив про черговий арбітраж проти російського «Газпрому». Українська компанія через Міжнародний арбітражний суд вимагає від російського державного виробника та експортера газу гроші за «надану послугу з організації транспортування природного газу територією України, які не були ним сплачені вчасно та в повному обсязі».

Quote«Ми змусимо Газпром заплатити. Нафтогаз також оцінює можливість заявлення додаткових вимог. Ми використаємо наш досвід перемог над Газпромом в арбітражі», — наголосив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

У повідомленні вказано, що «Нафтогаз» вже подав відповідне прохання до Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торгово-промисловій палаті в Парижі.

Контекст. Нагадаємо: 30 грудня 2019 року рф та Україна підписали уклали п’ятирічний контракт на транзит газу в Європу. За його умовами, обсяг транзиту через Україну мав складати 65 млрд куб. м газу у 2020 році і по 40 млрд куб. м в 2021-2024 роках.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За лічені дні до цього за рішенням Стокгольмського арбітражу «Газпром» заплатив «Нафтогазу» $2,9 млрд за спором, пов'язаним з контрактом про транзит газу.

Коментарі

Всі новини