Facebook Pixel
IT

Велике оновлення Google Карт: коронавірусні шари, замовлення в ресторанах і завантаженість транспорту

Компанія Google анонсувала оновлення для карт, які допоможуть боротися з коронавірусом. Серед них завантаженість транспорту та розповсюдження коронавірусу у певній області. Оновлення вже доступні в Україні.

У картах від Google також можна слідкувати за доставкою замовлень та отримувати швидкі посилання на ресурси з інформацією про COVID-19 від місцевої влади. Про це йдеться у блозі компанії.

Оновлення Google Карт. Фото: блог Google

Оновлення Google Карт. Фото: блог Google

Оновлений шар COVID на Android та iOS крім даних щодо кількості випадків захворювань на коронавірус також показуватиме інформацію про скупчення людей у реальному часі. Це допоможе легше дотримуватися соціальної дистанції, вважають у компанії.

Telegram Logo

Користувачі зможуть залишати відгуки щодо заповненості громадського транспорту у реальному часі.

Відстежити заповненість транспорту в Google Картах. Фото: блог Google

Відстежити заповненість транспорту в Google Картах. Фото: блог Google

Також після замовлення їжі онлайн у картах можна буде відстежити їх статус на самовивіз та доставку. Крім того, користувачі бачитимуть орієнтовний час очікування та вартість доставлення. Спочатку ця можливість з’явиться в США, Канаді, Німеччині, Австралії, Бразилії та Індії, а згодом і в інших країнах.

Після відкриття ресторанів у картах також можна буде побачити статус бронювання столика, сервіс буде доступний у 70 країнах світу.

Статус доставки в Google Картах. Фото: блог Google

Статус доставки в Google Картах. Фото: блог Google

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини