Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масове пияцтво в армії рф: на окупованих землях Запоріжчини заборонили продаж алкоголю солдатам

Окупантам не продаватимуть алкоголь на окупованих територіях Запорізької області. Фото: Flickr

Окупантам не продаватимуть алкоголь на окупованих територіях Запорізької області. Фото: Flickr

Масове пияцтво в лавах російських загарбників стало причиною необхідності впровадження місцевою окупаційною владою заборони продаж алкогольних напоїв, включно з пивом, російським солдатам. Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, в стані сп’яніння вони часто вдаються до порушень дисципліни та вчинення правопорушень.

Quote«Почастішали випадки залишення місць несення служби; перебування на вогневих позиціях у нетверезому стані; порушення правил користування стрілецькою зброєю; ДТП за участю військовослужбовців у нетверезому стані», — йдеться у повідомленні.

Втрутитись були змушені керівництво комендатури військ Росгвардії рф та місцеві колаборнти, які перебувають нині на керівних посадах в «адміністраціях» Михайлівської та Роздольської громад. Вони ввели заборону на продаж алкогольних напоїв (у тому числі пива) солдатам рф.

Контекст. Російські окупанти деморалізовані й вишукують будь-яку можливість отримати легкі поранення. Вдаються до самоскалічень і різноманітних симуляцій поганого здоров’я, тільки щоб живими повернутися до російської федерації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини