Facebook Pixel

У МОЗ розповіли, що буде з учителями, які не вакцинуються до листопада

Працівники закладів освіти, які до листопада не пройдуть вакцинацію проти коронавірусу, будуть відсторонені від роботи. Зарплатню на період вимушеного простою їм не платитимуть, заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Вакцинація для освітян — можливість не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Ляшко також додав, що державна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендуватиме навчальним закладам іти на осінні канікули не 25, а 18 жовтня. За його словами, це допоможе певною мірою стримати активний епідпроцес в Україні.

«Ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня в сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дасть змогу вплинути на поширення коронавірусної хвороби зменшенням активності громадян та кількості необов'язкових соціальних контактів».

 

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України


Контекст. 7 жовтня МОЗ затвердило наказом №2153 перелік професій, для яких вакцинація проти коронавірусу обов’язкова.

За минулу добу в Україні зафіксували понад 16 тис. нових випадків COVID-19 та 471 смерть. За 12 жовтня в країні вакцинували 152 703 особи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉