Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін підвищив зарплати бюджетникам: хто і яку надбавку отримає

Фото: сайт Кабміну

Фото: сайт Кабміну

Кабінет міністрів на засіданні 20 січня затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ.

Так, посадові оклади бюджетників розраховуються, виходячи з розміру окладу працівника першого тарифного розряду. З 1 січня 2021 року останній складе 2 670 грн, а з грудня — 2 893 грн.

Як пояснив у своєму Telegram-каналі міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, заробітна плата педагогів із 1 січня 2021 року розраховуватиметься на підставі збільшених на 20% посадових окладів, а з 1 грудня їх підвищать ще на 8,4%. Так, з 1 січня 2020 року посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти становитиме понад 4,8 тис. грн (на 809 грн більше, ніж із вересня 2020-го), а вчитель вищої категорії з 1 січня отримуватиме 6,46 тис. грн, що на тисячу грн більше, ніж раніше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами Шкарлета, усі доплати, надбавки та інші заохочувальні виплати збережуться, їх нараховуватимуть до збільшених посадових окладів.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, 2021 року уряд також заклав кошти для підвищення зарплат медикам на 30%.

Контекст. У Верховній Раді 20 серпня 2020 року зареєстрували законопроєкт, який вносить зміни до деяких законів України щодо збільшення мінімальної заробітної плати. Ба більше, він розширює соціально-економічні гарантії, що надаються працівникам бюджетного сектору економіки, а також малому та середньому бізнесу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини