Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новим власником SNEL ENERGY LTD, що володіє мережею АЗС Glusco, став Александрос Александру

Новим власником Glusco став Александрос Александру. Фото: cyprusrussianbusiness.com

Новим власником Glusco став Александрос Александру. Фото: cyprusrussianbusiness.com

Новим власником кіпрської торгової компанії SNEL ENERGY LTD став громадянин Кіпру Александрос Александру. Компанія опосередковано володіє та керує мережею з-понад 100 АЗС і 6 нафтобазами під брендом Glusco в Україні. Придбання відбулося 29 березня 2022 року. Про це повідомив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

Куюн розповів, що свою кар'єру пан Александру розпочав у 2006 році як керівник активів у Primetel — постачальнику послуг інтернет-ТБ-телефонії на Кіпрі. З 2007 до 2012 року обіймав посаду старшого міжнародного банківського радника в Hellenic Bank. Згодом приєднався до команди юридичної фірми Michael Kyprianou & Co. LLC, де брав участь у розвитку бізнесу фірми. З 2015 року займається інвестиціями в нерухомість на Кіпрі та в Німеччині, а з квітня 2021 року — торговельною діяльністю в нафтогазовій сфері.

Quote«Пан Александру знає, що уряд України вирішив передати активи його групи в управління НАК «Нафтогаз». Він вважає, що цей факт є наслідком непорозуміння, оскільки він не має жодного зв’язку з російською владою. Він уже здійснив певні кроки для розв'язання зазначеної ситуації та подав свої звернення до Посольства України в Республіці Кіпр, а також до Міністерства закордонних справ Республіки Кіпр», — заявив Куюн.

Контекст. Компанія SNEL Energy Limited, що належить грецькому підприємцю Дімітріосу Аніфантакісу, придбала 100% акцій швейцарської компанії Glusco Energy SA в грудні 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини