Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий рекорд. Вартість біткоіну перевалила за $23 тисячі

Bitcoin подолав позначку в $23 тисячі. Фото: unsplash / @wildbook

Bitcoin подолав позначку в $23 тисячі. Фото: unsplash / @wildbook

Котирування Bitcoin сьогодні, 17 грудня 2020 року, перевищили позначку $23 тисячі за монету, тим самим встановивши історичний максимум.

З відомостей кріптовалютної біржі Coindesk, станом на 11:30 за київським часом вартість криптовалюти становила $23,4 тис. Станом же на 12:15 вартість становить $22,7.

Скріншот Coindesk

Скріншот Coindesk

З 16 грудня Bitcoin подорожчав більш ніж на 20% або на 3,6 тис. У цілому за останній тиждень зростання склало близько 30%.

Як пише агентство РБК, зростання прискорилося після подолання історичного максимуму в $20 тис., що може бути пов'язано з багатомільйонними ліквідаціями коротких позицій трейдерів на кріптобіржах. Так, за останню добу були примусово закриті позиції 78,9 тис. трейдерів на суму понад $1,11 млрд ($967 млн з них — угоди з Bitcoin).

Варто також відзначити, що тиждень тому ціна Bitcoin опустилася до грудневого мінімуму в районі $18 тис. Але до кінця минулого тижня котирування повернулися до позначок вище $19 тис.

Контекст. Напередодні Bitcoin подолав позначку $20 тис., на нетривалий період перевищивши рівень $20,9 тис. Під час торгів на біржі Bitstamp.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини