Facebook Pixel

Новий генеральний директор аеропорту «Бориспіль»: що відомо про Олексія Дубревського

Наглядова рада міжнародного аеропорту «Бориспіль» визначила переможцем конкурсу на посаду генерального директора Олексія Дубревського.

«За підсумками відкритого конкурсу наглядова рада ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» визначила Олексія Дубревського переможцем конкурсу на посаду генерального директора», — йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури.

Досвід роботи

Дубревський має 15-річний досвід роботи у сфері управління авіаційною інфраструктурою. У різні періоди він працював у таких компаніях, як-от Lufthansa AG, КП «Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф'єва» та «Міжнародний аеропорт Рас-ель-Хайма» (ОАЕ).

Telegram Logo

Упродовж останніх двох років обіймав посаду директора «Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

Цілі призначення на посаду

За словами голови наглядової ради аеропорту «Бориспіль» Володимира Жмака, ключовими пріоритетами аеропорту є розширення карти польотів і вихід на український ринок нових авіаперевізників.

«Важливим є подальше відновлення роботи аеропорту до показників періоду до пандемії. Крім того, зазначу, що ми нарешті маємо почати відповідально ставитися до розміщення реклами в аеропорту. Тут формується перше враження про нас як про країну. І ми — це не тільки онлайн-казино», — цитує пресслужба міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київська область) закінчив 2020 рік із чистим збитком 1,48 млрд грн проти прибутку 1,53 млрд грн у 2019 році.

У 2020 році аеропорт «Бориспіль» скоротив пасажиропотік на 66,2%, або на 10,1 млн пасажирів — до 5,158 млн пасажирів, як порівняти з 2019 роком.

До кінця жовтня 2020 року гендиректором ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» був Павло Рябікін, який потім очолив Державну митну службу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини