Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Війна з Bihus.info, можливі зв'язки з Льовочкіним і Вавришем: що відомо про нового міністра інфраструктури Олександра Кубракова

Перестановки в Кабміні: хто такий Олександр Кубраков. Фото: «Укравтодор»

Перестановки в Кабміні: хто такий Олександр Кубраков. Фото: «Укравтодор»

Верховна Рада призначила нинішнього главу «Укравтодору» Олександра Кубракова міністром інфраструктури. «За» проголосували 284 народних депутати.

The Page зібрало інформацію про новоспеченого міністра.

Інформаційна війна

У травні 2020 року журналісти BIHUS.info звинуватили Кубракова в розтраті державних коштів і корупції. Нібито з 85 млрд грн, які було виділено на ремонт доріг у 2020 році, 20% (17 млрд) можна було заощадити. Цього не сталося через те, що Кубраков створював нерівні умови для учасників тендера на виконання робіт. Глава «Укравтодору» назвав усі звинувачення інформаційною атакою й направив до СБУ заяву про тиск на себе й компанію загалом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Чутки

Журналісти писали, що конкурс на главу «Укравтодору» був формальністю — насправді кандидатуру Кубракова було затверджено заздалегідь. За однією з версій, це призначення було пролобійоване Андрієм Вавришем, за іншою — відбулося за квотою ОПЗЖ. Одразу після свого призначення в інтерв'ю «Ліга.Бізнес » Кубраков відхрестився від дружби з обома.

«З Андрієм Вавришем я був знайомий із часу роботи в КМДА. Коли ми працювали разом зі Світовим банком, я саме був керівником проєкту з боку міста. Щодо Сергія Льовочкіна — прочитав і здивувався. Я його бачив у Верховній Раді, але ми не знайомі. Ми перебуваємо в різних комітетах, не вітаємося за руку, не вітаємося особисто».

Олександр Кубраков

Олександр Кубраков

міністр інфраструктури

У 2020 році «Укравтодор» не виконав план із ремонту та будівництва доріг, оскільки з різних причин не зміг освоїти виділені на ці роботи кошти (120 млрд грн на 4 тис. км).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Біографія

Кубраков народився 1982 року в Дніпропетровській області. Закінчив Київський економічний університет за спеціальністю маркетолог. Став співзасновником керуючих компаній «Єврокомунсервіс» і групи компаній «Місто для людей». Був радником Віталія Кличка у сфері IT, брав участь у реалізації проєкту «Транспортна стратегія Києва». З 2019 року очолює «Укравтодор».

Контекст. Про те, що Криклій написав заяву «за власним бажанням», стало відомо наприкінці минулого тижня. Пізніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що планується позачергове засідання парламенту, де розглядатимуть заяви про звільнення Криклія та міністра економіки Ігоря Петрашка, який написав таку саму заяву, а також подання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на звільнення з посади міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Коментарі

Всі новини