Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

NovaPay планує отримання європейської ліцензії EMI

NovaPay планує отримання європейської ліцензії EMI

NovaPay планує отримання європейської ліцензії EMI

Компанія NovaPay, яка є частиною групи компаній «Нова пошта», зараз займається отриманням електронної ліцензії Electronic money institution (EMI).

Про це повідомив співзасновник «Нової пошти» В'ячеслав Клімов.

Quote«NovaPay розвиватиметься, як і вся група – створюватиме міжнародну експансію. І NovaPay вже подала заявку європейському регулятору на отримання ліцензії європейської фінансової установи. Зараз іде цей процес. Ми претендуємо на ліцензію Electronic money institution», – сказав Клімов.

Він наголосив, що компанія не планує стати банком ані в Україні, ані за кордоном.

Коли NovaPay отримає ліцензію, вона зможе надавати клієнтам послуги з переказу коштів і електронної комерції. Крім того, компанія наразі веде активні переговори з НБУ щодо можливості відкриття рахунків для клієнтів в Україні.

Компанія планує розвивати послуги «надсилання в кредит» і кредитні картки від NovaPay у Європі, але не в короткостроковій перспективі. Насамперед компанія здійснюватиме перекази коштів.

Ліцензія EMI дозволяє компаніям пропонувати платіжні та деякі інші фінансові послуги, але не працювати як банк або використовувати банк у своєму імені чи маркетингових матеріалах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини