Facebook Pixel

Нова пошта відкрила перше відділення у Франції

«Нова пошта» відкрила перше відділення у Франції

«Нова пошта» відкрила перше відділення у Франції

У Франції відкрилося перше відділення Нової пошти. Воно розташоване в Ніцці, а поштомати, пункти видачі посилок та кур'єрська доставка доступні по всій країні. Час доставки в Україну становить від 5 днів. Франція стала 14-ю європейською країною, на ринок якої вийшла Нова пошта.

Quote«Вихід на ринок Франції для нас особливий — перше французьке відділення Нової пошти стало сотим відділенням компанії у Європі. Ми й надалі прагнемо логістично з’єднати Європу з Україною і дати українцям можливість легко та швидко відправляти та отримувати посилки від рідних у будь-якій точці світу. А отже — далі буде», — коментує співвласник групи компаній NOVA Володимир Поперешнюк.

Відділення у Ніцці розташовано за адресою: 27 Avenue Notre Dame, 06000. Там клієнти зможуть отримувати та відправляти документи, посилки та вантажі до 100 кг до та з України, а також всередині країни та між європейськими країнами, де вже є відділення Нової пошти.

У планах перевізника до кінця року відкритись у Парижі та Ліоні, а далі й в інших великих містах — Ліллі, Тулузі та Бордо.

Вартість доставки з України у відділення у Франції становить:

  • документи до 1 кг — 900 грн
  • посилки до 2 кг — 950 грн
  • посилки до 10 кг — 1500 грн
  • посилки до 30 кг — 2500 грн
  • вантаж понад 30 кг — 100 грн за кожний кілограм

Клієнти також можуть замовляти доставку відправлень до 1000 кг кур'єром на будь-яку адресу у Франції. За посилку до 30 кг потрібно буде додатково сплатити 100 грн, або 250 грн за кожні 100 кг, якщо вантаж перевищує 30 кг.

Кур'єрська доставка працюватиме по всій Франції. Викликати кур'єра клієнти зможуть через сайт, бізнес-кабінет та мобільний додаток. Місцева компанія Chronopost стала партнером Нової пошти у адресному обслуговуванні. Крім того, відправити посилку з України можна в один із 17 тис пунктів видачі посилок Chronopost, розташованих по всій території Франції.

Подякувати 🎉