Facebook Pixel

Норвезька Yara припинить купувати добрива в Білорусі з 1 квітня

Норвезька Yara припинить купувати добрива в Білорусі. Фото: yara.com

Норвезька Yara припинить купувати добрива в Білорусі. Фото: yara.com

Норвезька компанія Yara 10 січня повідомила про те, що до 1 квітня планує припинити купувати калійні добрива в Білорусі через міжнародні санкції. Про це повідомляється на сайті компанії.

Quote«За підтримки правозахисних організацій і профспілок Yara вимагала позитивних змін, використовуючи свою присутність у Білорусі для просування безпеки праці та прав людини. Проте наслідки нинішніх санкцій проти Білорусі для ланцюжка постачань змусили Yara відмовитися від закупівлі білоруського калію — ключового інгредієнта для виробництва мінеральних добрив, які використовуються у виробництві харчових продуктів», — йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що Yara прагне продовжити програму промислової безпеки, започатковану у 2021 році, у тісній співпраці з незалежною профспілкою «Білоруськалій» і цілковитій відповідності до застосованих санкцій.

Контекст. Світлана Тихановська опублікувала в норвезькій пресі статтю про те, що Yara співпрацює з «Білоруськалієм» на тлі «репресій у Білорусі». У відповідь у компанії розповіли, що їхня співпраця йде на користь працівникам білоруського підприємства.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини