Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Nord Stream 2 створила компанію для управління німецькою ділянкою «Північного потоку – 2»

Nord Stream 2 створила компанію-управителя для СП — 2 в Німеччині. Фото: nord-stream2.com

Nord Stream 2 створила компанію-управителя для СП — 2 в Німеччині. Фото: nord-stream2.com

Компанія Nord Stream 2 AG заснувала в Німеччині дочірню структуру Gas for Europe GmbH для володіння та оперативного керування 54-кілометровою ділянкою газопроводу «Північний потік — 2» в німецьких водах.

Це було зроблено для сертифікації компанії відповідно до законів Німеччини, ідеться в прес-релізі Nord Stream 2 AG.

«Компанія Nord Stream 2 AG започаткувала німецьку дочірню структуру Gas for Europe GmbH. Нова компанія стане власником та оператором 54-кілометрової ділянки газопроводу «Північний потік — 2», розташованої в німецьких територіальних водах, та майданчика берегових об'єктів у м. Любмін як незалежний оператор транспортної системи відповідно до закону про енергетичне господарство ФРН», — повідомляє Nord Stream 2 AG.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Nord Stream 2 AG нагадала, що заснування дочірньої структури — необхідна умова для сертифікації відповідно до закону про енергетичне господарство ФРН.

Федеральне мережеве агентство Німеччини у вересні 2021 року отримало документи на сертифікацію підприємства Nord Stream 2 AG як незалежного газотранспортного оператора.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак у листопаді сертифікацію газопроводу «Північний потік — 2» було припинено на невизначений термін. Очікується, що це станеться влітку 2022 року.

Коментарі

Всі новини