НКРЕКП оштрафувала «Укренерго» на 1,7 мільйона гривень

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала компанію «Укренерго» на 1,7 млн грн за порушення умов і правил здійснення діяльності з передачі електроенергії магістральними та міждержавними електромережами. Таке рішення прийняла НКРЕКП на своєму засіданні, передає «Інтерфакс-Україна».

Штраф був накладений за результатами позапланової перевірки, яка відбулась 26 червня.

У звіті про оцінку відповідності генеруючих потужностей «Укренерго» лише частково врахувала зауваження НКРЕКП. Остання була про це проінформована, але не подала нову версію документа з врахуванням всіх побажань. До того ж Нацкомісія встановила відсутність щотижневих звітів підприємства та звітів про впровадження Market managment system.

Telegram Logo

Тепер «Укренерго» зобов’язана: сплатити штраф протягом 30-ти днів; до 1 серпня надати комісії звіт про достатність електропотужності; надати НКРЕКП завірену копію акта про введення в експлуатацію інформсистеми Market managment system версію 1.0, а до 25 жовтня — версію 2.0. Крім того, з 15 липня підприємство повинне надавати комісії щотижневий звіт про впровадження Market managment system і щомісячний — по реорганізації оператора системи передачі та сертифікації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини