Facebook Pixel

Німеччина легалізувала цінні папери на блокчейні

Блокчейн. Фото: pixabay.com

Блокчейн. Фото: pixabay.com

Влада Німеччини ухвалила закон, який дозволяє реєстрацію повністю електронних цінних паперів із використанням технології блокчейн.

Закон спрощує правила, які зобов'язували емітентів і власників цінних паперів документувати операції за допомогою паперових сертифікатів, повідомляє Reuters.

«Паперовий сертифікат може бути дорогим комусь з ностальгічних причин, але майбутнє — за його електронною версією», — сказав міністр фінансів Олаф Шольц.

Telegram Logo

Він пояснив, що електронні цінні папери істотно скорочують витрати.

Паперовий сертифікат тепер можна замінити записом у реєстрі на основі технології блокчейн. Також можливий запис у центральному депозитарії цінних паперів або в реєстрі, який належить приватним банкам.

Технологія блокчейн — це розподілений реєстр, в якому всі дані зберігаються в зашифрованому криптографічним методом вигляді. При цьому він відкритий для всіх користувачів, що забезпечує високий ступінь прозорості. Оскільки кожен користувач управляє копією бази даних (node), то маніпуляції з реєстром практично неможливі.

«Технологія блокчейн може повністю перевернути поточні процеси і докорінно змінити спосіб роботи цілих секторів бізнесу», — сказав у коментарі для Reuters Ахім Берг, глава бізнес-асоціації Bitkom.

https://thepage.ua/news/paypal-zapuskaet-platezhi-v-kriptovalyute

Також стало відомо, що банк найбільшого страховика Італії Assicurazioni Generali почне працювати з цифровими активами. Він запустить сервіс для зберігання криптовалюти. Клієнти банку зможуть вносити депозити в біткоіни на суму до $10 млн.

Коментарі

Всі новини