Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німеччина більше не залежить від російських енергоносіїв — BBC

Німеччина більше не залежить від російських енергоносіїв. Фото: BBC

Німеччина більше не залежить від російських енергоносіїв. Фото: BBC

Міністр фінансів ФРГ Крістіан Лінднер заявив, що Німеччина більше не залежить від російського імпорту енергоносіїв, повідомляє BBC.

Лінднер заявив, що Німеччина повністю диверсифікувала свою енергетичну інфраструктуру після вторгнення росії в Україну торік.

Після вторгнення росія перекрила газові крани у Європу, що призвело до побоювань щодо відключення електроенергії цієї зими. Але Німеччина знайшла нові джерела енергії.

Quote«Так, звісно, Німеччина все ще залежить від імпорту енергоносіїв, але сьогодні не від російського імпорту, а від світових ринків», — зазначив він.

Раніше Німеччина імпортувала приблизно половину газу з росії та більш як третину нафти.

У пошуках альтернативних джерел енергії країна знову відкрила вугільні електростанції, відклала плани щодо закриття трьох атомних електростанцій, що залишилися, і наполягає на збільшенні потужностей для зберігання природного газу, імпортованого з інших країн, як-от Норвегія та США.

На Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) у Давосі, Швейцарія, Лінднер звернув увагу на швидкість, з якою був побудований новий термінал скрапленого природного газу в Німеччині — за його словами, це було зроблено рекордно швидко, за приблизно вісім місяців. Він додав, що планується більше інвестицій в інфраструктуру.

Quote«Це лише один приклад величезних змін у німецькій політиці», — сказав він.
Quote«Ми зрозуміли, що після епохи канцлерки Меркель ми маємо підвищувати нашу конкурентоспроможність. Та епоха була зосереджена на сильних сторонах минулого, а зараз ми розвиваємо сильні сторони майбутнього», — заявив Лінднер.

Нагадаємо: у третьому кварталі 2022 року ЄБРР зафіксував чистий збиток 1,7 млрд євро після прибутку в розмірі 2,5 млрд євро за 2021 рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини