Нідерланди заарештували активи ДТЕК: що сталося й чим це загрожує

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Окружний суд Амстердама 18 вересня ввів забезпечувальні заходи щодо деяких активів компанії DTEK Energy B.V у Нідерландах. Причиною цього стала вимога Сбербанку Росії до ДТЕК про виплату приблизно $45,1 млн.

Однак у «ДТЕК Енерго» заперечують свій вплив на поточну діяльність компанії з видобування вугілля та виробництва газу. Також ДТЕК має намір продовжити переговори щодо реструктуризації, передає «Інтерфакс-Україна».

Сбербанк вимагає від ДТЕК виплатити кошти в рамках угоди про гарантії щодо платіжних зобов'язань низки афілійованих із «ДТЕК Енерго» осіб за кредитними угодами, які раніше було укладено з банком.

Telegram Logo

Водночас «ДТЕК Енерго» та керівництво шахти «Обухівська» ведуть переговори з кредиторами щодо довгострокової реструктуризації позик.

«Стан справ в Україні погіршився також через локальну кризу в галузі. У цих умовах компанія вживає заходів щодо стабілізації ситуації та збереження безперервності виробничих процесів, а також пошуку рішення щодо довгострокової реструктуризації боргу. Ми розуміємо, що кредитори в такій ситуації використовують усі можливі методи захисту своїх інтересів», — зазначив директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За його словами, енергетика в усьому світі все ще перебуває під впливом пандемії COVID-19.

У ДТЕК наголосили, що ця ситуація не впливає на поточну діяльність компанії з видобування вугілля та виробництва електроенергії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини