Facebook Pixel

Нідерланди заарештували 3 громадян за незаконний експорт до рф

У Нідерландах заарештували трьох осіб за підозрою в обході санкцій проти росії через участь у міжнародній мережі контрабанди. Про це пише Reuters.

Quote«Ми викрили міжнародну мережу однієї із торгових компаній, зареєстрованих у Нідерландах. Компанія купувала обладнання в Європі та перевозила його до росії через інші країни Східної Європи», – повідомляє нідерландське слідство.

За підозрою в обході антиросійських санкцій через незаконний експорт технологічного та лабораторного обладнання, яке могло використовуватися у військових цілях, заарештували двох чоловіків віком 56 і 57 років із Дімена та Гааги і 54-річну жінку з Гааги.

Влада Нідерландів заявила, що операцію підтримала європейська прокуратура. Підозрюваних допитали в Німеччині, Латвії, Литві та Канаді.

Нагадаємо, у січні 2024-го Європейський Союз оголосив 12-й пакет санкцій проти росії. Найбільше санкцій запроваджують проти фізичних осіб – майже 16 тис.

Подякувати 🎉