Facebook Pixel

Нічна повітряна атака на Київ 29 травня 2023 року (відео)

Наслідки падіння уламків в Подільському районі Києва

Наслідки падіння уламків в Подільському районі Києва

Минуло лише 18 годин після наймасованішої атаки БпЛА по Києву, а ворог знову напав на столицю. Це вже 15-та повітряна атака з початку травня. Агресор усіма силами намагається уразити ключові для себе цілі й одночасно виснажити ресурси нашої ППО. Також цими постійними нападами противник прагне тримати в глибокому психологічному напруженні цивільне населення.

Цієї ночі знову застосували дрони — за попередньою інформацією, баражуючі боєприпаси Shahed. Практично одночасно з атакою БпЛА ворожі ТУ-95МС здійснили з району Каспію пуски крилатих ракет, ймовірно, Х-101/555. Тож атака на столицю була комбінованою, з різних напрямків.

Загалом силами та засобами нашої ППО було виявлено та знищено понад 40 повітряних цілей. Ударів по Києву не допущено. Остаточні дані — у зведеннях Генштабу та Повітряних сил.

Наслідки падіння уламків у Подільському районі Києва (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Унаслідок падіння уламків у Подільському районі пробито дах житлового будинку, обійшлося без жертв. Інформація щодо потерпілих наразі не надходила. Дані оперативного зведення оновлюються й уточнюються.

Quote«Стежте за новими повідомленнями. Нагадую важливі речі: не знімайте роботу ППО. Цим ви вбережете й наших воїнів протиповітряної оборони, й, відповідно, своє життя», — нагадує начальник КМВА Сергій Попко.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉