Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Навальний у комі: основні версії отруєння

Навального могли отруїти невстановленим психодислептиком. Фото. Facebook/navalny

Навального могли отруїти невстановленим психодислептиком. Фото. Facebook/navalny

Опозиційного російського політика Олексія Навального могли отруїти невстановленим психодислептиком. Такий попередній діагноз повідомило «Інтерфаксу» джерело у медичних колах.

«Діагноз перебуває в процесі уточнення, проводиться низка лікувально-діагностичних заходів, лабораторних, інструментальних досліджень, консультації лікарів суміжних спеціальностей, консиліуми тощо», – прокоментував заступник головного лікаря омської ЛШМД-1 Анатолій Калініченко і додав, що фахівці лікарні оголосять остаточний діагноз протягом дня.

Telegram-канал Baza пише про такий же попередній діагноз.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Лікарі припускають, що Олексія Навального могли отруїти оксибутиратом натрію. Це сильний психодислептик. Ця речовина не має кольору та запаху, тому її легко можна додати в чай. Оксибутират натрію часто обирають насильники, щоб «вимкнути» своїх жертв. Щоправда, щоб отруїти людину, в рідину потрібно було б додати не менш як 20-30 мл цієї речовини, до того ж препарат має солоний смак, тому Олексій міг його відчути. Остаточні аналізи поки не готові. Олексій, за словами лікарів, ще не прийшов до тями та перебуває в комі II-го ступеня», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив лікар-токсиколог Віктор Шилов виданню MK.RU, причиною впадання Навального в кому могла стати якась психотропна речовина або давнє хронічне захворювання, яке загострилося.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Усі описані симптоми з втратою свідомості могли виникнути й в разі загострення хронічного захворювання, наприклад, пов'язаного із порушенням мозкового кровообігу, або в разі гіпоглікемічної коми у діабетиків. Не виключено, звичайно, і отруєння», – зазначив він і додав, що ймовірність додавання психоактивної речовини в чай політику є невисокою, адже для доведення до стану коми потрібно дуже багато речовини.

Ексчлен комісії ООН з біологічної та хімічної зброї, військовий експерт Ігор Нікулін зауважив, що Навальний міг впасти у важкий стан, якщо психотроп було змішано з алкоголем.

За словами прессекретарки Навального Кіри Ярмиш, результатів аналізів політика поки немає. Інші соратники Навального заявили, що його отруїли і що отруєння пов'язано з його політичною діяльністю.

«Ухильна реакція лікарів лише підтверджує, що це отруєння. Ще дві години тому вони були готові поділитися будь-якою інформацією, а тепер явно тягнуть час і не говорять, що їм відомо», – написала вона у Twitter.

Ярмиш додала, що змін у стані Навального немає, діагнозу немає — він буде «ближче до вечора».

У МОЗ Омської області РБК розповіли, що лікарі оцінюють стан Навального як важкий.

Контекст. Опозиційний російський політик Олексій Навальний потрапив до лікарні. Зараз він перебуває в реанімації в одній з лікарень міста Омська. Навальному стало зле під час перельоту в Москву з Томська. Літак здійснив екстрену посадку в Омську, де політика госпіталізували.

Коментарі

Всі новини